Що ми пропонуємо
Трохи про нас
«Гідромоноліт» – Інженерно-будівельна компанія повного циклу, що включає власне архітектурно-проектне бюро, сучасне виробництво та штат кваліфікованих інженерів-будівельників.
Инъекционная гидроизоляция – это способ гидроизоляции путём закачивания через подготовленные отверстия специальных составов в грунт, примыкающий к строительным конструкциям, а также непосредственно в саму конструкцию или в швы и трещины строительных конструкций.
Наші спеціалісти докладно вас проконсультують, зроблять попередній розрахунок
Звернувшись до нас, Ви отримаєте відмінне поєднання якості, ціни та термінів виконання робіт!
НАШІ ПАРТНЕРИ

Посольство США в
Україні

Група компаній
Метінвест

НАЕК
``Енергоатом``

Будівельна
компанія

Фундаменти, підвали, стіни будівель та споруд мокнуть не тільки при виникненні якихось технічних несправностей або через погодні явища – вологу активно транспортують капілярні ходи в кладці. І якщо раніше проблему капілярного підсмоктування вологи можна було вирішити лише застосуванням гідрофобізаторів, що імпортуються зі США, Німеччини та інших країн, то сьогодні на ринку є український аналог – Hydroguard – однокомпонентний водорозчинний матеріал на основі гідрофобних кремнієвих сполук, який пропонує компанія «Гідромоноліт».

Введення ін’єкційного гідрофобізатора Hydroguard в бетонні та цегляні будови у багато разів підвищує якість будівництва та гарантує повну водонепроникність, забезпечуючи природний повітрообмін. Крім цього, ін’єкційна гідроізоляція значно збільшує міцність матеріалів та їх стійкість до механічних пошкоджень.

Бажаєте знати докладніше про процес? Читайте тут

icon-logo-gidromonolit
Вирішення будівельно-технічних завдань

Компанія ``ГІДРОМОНОЛІТ``

Технічний відділ:

Телефон
+38 (067) 407 79 62

Багатоканальний:

Телефон
+38 (066) 130 2 140

Юридичний відділ:

Телефон
+38 (067) 467 66 03

Написати нам

Пошта
hydromonolit@gmail.com

Наші представництва у Львові, Харкові, Дніпрі, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Хмельницькому та інших містах