Горизонтальний гідроізоляційний заслін матеріалом Hydroguard можна використовувати лише за відсутності водяного навантаження, тобто. там де немає виходу води.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ін’єкційна гідроізоляція – це спосіб гідроізоляції, що здійснюється закачуванням через підготовлені отвори спеціальних складів у ґрунт, що примикає до будівельних конструкцій, конструкцію, або в шви та тріщини будівельних конструкцій. Ін’єкційна гідроізоляція ефективна у таких випадках як:
- Гідроізоляція фундаментів з цегли та бетону, а також виконання внутрішньої ізоляції для виключення капілярного підсмоктування;
- Ізоляція стін, підлоги та стелі в заземлених конструкціях;
- Посилення несучих перегородок із бетону;
- Посилення старих старих фундаментів;
- Ізоляція усадкових швів і порожнин у конструкціях із залізобетону;
- Ін’єктування силових елементів під час капітального ремонту;
- Відновлення здатності бетонних будівель, старих фундаментів і підземних приміщень.
- Заповнення тріщин, дір та капілярів з метою ліквідації можливості проникнення вологи в цегляні, бетонні або кам’яні конструкції;
- Ремонт та гідроізоляція деформаційних швів.
Способи ін’єктування:
- Під тиском. Ін’єкції під тиском рекомендується застосовувати, якщо оброблена кладка значною мірою або повністю просочена водою. При подачі гідрофобізатора під тиском ступінь просочування матеріалів становить до 95%. Під час ін’єктування під тиском значно економиться час обробки конструкції.
- Без тиску. Гідроізоляційний склад подається самопливом, без тиску. Для цього необхідні просвердлені отвори під нахилом 40° по відношенню до поверхні.
Витрата: до 15 кг/м² площі поперечного перерізу стіни.