Плоскі крові можуть класифікуватися за тим, яке навантаження можуть переносити. Наприклад, неексплуатована дах, експлуатована чи розрахована на пересування нею людей. Може бути також і неексплуатована покрівля, здатна витримувати високе навантаження. Зазвичай, це рух по ній автомобілів або важкої техніки.
У всіх випадках обов’язково зміцнення верхньої частини будівлі. А щоб підвищити міцність покриття і надати йому довговічності, останнім часом стали часто використовувати полісечовину.
Цей матеріал вже встиг чудово зарекомендувати себе і в Запоріжжі.
Головні особливості полісечовини:
- Робоча плівка має високу міцність.
- Роботи проводяться швидко та високотехнологічно
- Має високу міцність на примичках, вертикальній поверхні та стиках.
- Безпека та екологічність
- Повна готовність покриття у короткий термін
- Нетоксичність
При цьому необхідне застосування професійного обладнання, яке спеціально розроблене для ефективного нанесення полісечовини. У ході її розпилення на рулонну покрівлю сам процес та затвердіння матеріалу відбуваються максимально швидко. Наприклад, невеликий дах будівлі може бути повністю оброблений двома-трьома людьми. До того ж, під це гнучке та міцне покриття не завжди потрібно демонтувати старе покрівельне покриття. Ремонт даху можливий як зі зняттям старого килима, так і без нього.
Гідроізоляція даху полісечовиною в Запоріжжі – надійний і довговічний спосіб ремонту покриття старої покрівлі, що вже зносилося, а також продовження терміну служби нової. Роботи будуть ефективними, навіть коли покрівля вже встигла насититися вологи, і вона залишається в її товщі.
При цьому підготовка до покриття полісечовиною не завжди потребує складних процедур. Іноді досить прибрати сміття та пил, оскільки він чудово кріпиться до будь-якої поверхні. Але бувають ситуації, коли не обійтися без демонтажу та видалення особливо пошкоджених ділянок. Та й у разі, якщо покрівля встигла сильно зруйнуватися, гідроізоляція полісечовиною може її не врятувати. Якщо є велика кількість великих тріщин, ям або сколів, перед напиленням покриття, швидше за все, доведеться його попередньо обробити та зміцнити. Для цього достатньо нанесли на поверхню ґрунтовку із спеціального праймера, або використовувати для цієї мети пінополіуретан. Вже після твердіння можна приступати до обробки даху полісечовиною.